niedziela, 10 kwietnia 2011

Verona

Zapraszam wszystkich na moje panale na konwencie Magnificon IX! Nawet jeżeli nie interesują Was te tematy, a chcecie wpaść i pogadać lub, zwyczajnie, lubicie moje panele, zapraszam!

Jak zorganizować event cosplayowy? [Sobota 10:00-11:00, sala Ladies Room]
Jak wygląda event cosplayowy wie każdy z nas, ale ile pracy i jak wielu ludzi potrzeba by wszystko są udało, zasadniczo nikogo nie obchodzi. Na tym panelu przyjrzymy się temu jak powstaje event cosplayowy, o co należy zrobić zabierając się za coś takiego i ile osób potrzeba do przygotowanie jednej z najważniejszych części każdego konwentu.

EMPiK - Przyjaciel fana [Sobota 23:00-24:00, sala Fandomowa]
Każdy fan kultury azjatyckiej wcześniej czy później trafił do salonu EMPiK. Mangi, anime na dvd, spotkania dla fanów - ile znaczy tak naprawdę zwykły sklep w życiu fana, zarówno tego początkującego jak i siedzącego w fandomie od lat? Przyjdź i sam się przekonaj!


5 miesięcy pracy, ok.1500 koralików i szkiełek, 27metrów materiału, 60metrów ozdabiania pasm materiału, 2 pearl markery, 6 farb, 13 sztucznych róż, 10metrów wstążek, 3metry koronki, 7sztuk filcu, 1marker + inne (nici, zamki, szablony itd.) = multum kasy na to poszło, ale strój ukończony i chyba nigdy nie miałam takiej radości z patrzenia na własne dzieło ^^! Jestem zadowolona!

Oczywiście trzmajcie kciuki za naszą grupkę z "Vocaloid2 - Saga Zła" na conie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz